UAB „LKTB“ darbuotojai sumontuos ir paleis įrenginius vos per 1 darbo dieną. Pabrėžiame, kad efektyviausi nuotekų valymo įrenginių parametrai yra pasiekiami iškart juos paleidus.

Esant poreikiui, mūsų įmonė gali pasirūpinti techninių projektų paruošimu. Bendradarbiaujame su įmone „August ir Ko“, kurioje dirba atestuotų projektuotojų grupė.

UAB „August ir KO“ nuotekų valymo įrenginiuose išvalytą vandenį galite panaudoti antriniu būdu kaip techninį vandenį, taip saugodami gamtą ir sumažindami savo išlaidas. Lyginant su tradiciniais valymo metodais, įmonės naudojama technologija pranašesnė tiek vietos, tiek energijos taupumo atžvilgiais. Valymo sistema yra ypač lanksti, esant poreikiui, visų valymo fazių trukmė gali būti lengvai keičiama ir reguliuojama. Šio tipo valymo įrenginiai gerai pritaikyti netolygių ir svyruojančių nuotekų debitams bei apkrovoms valyti.

Mūsų kompanijos įrenginiai yra kompaktiški, todėl visą nuotekų valymo sistemą galima sumontuoti nedideliame plote. Valymo įrenginiuose vykstantys technologiniai valymo procesai suderinti tarpusavyje ir veikia harmoningai, o profesionalų pagalbos prireikia tik išskirtiniais gedimo ar įrangos perprogramavimo atvejais.